• فروشندهقیمت (ریال)ضمانتمدت ضمانتبروزرسانیوب‌سایتتوضیحاتتلفن
    توتال شبکه 22,000,000 شرکتی 1 سال 14 ساعت پیش
    شبکه فهیم 41,000,000 شرکتی 18 ماه 15 ساعت پیش

    فروشندگان آنلاین
    لوگوفروشندهقیمت (ریال)بروزرسانیتوضیحاتخریدآنلاین
    نت استاک 125,400,000 13 ساعت پیش
    بازار شبکه 43,000,000 14 ساعت پیش
    فروشگاه اینترنتی هدف 46,000,000 14 ساعت پیش
  • overview

    Brand
    CISCO
    Series
    Catalyst 2960-S Series
    Model
    WS-C2960S-24TS-L

    Specification

    Switch Type
    Rackmount
    Standards
    IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1p CoS Prioritization
    IEEE 802.1Q VLAN
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1X
    IEEE 802.1ab (LLDP)
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3af
    IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
    IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
    IEEE 802.3 10BASE-T specification
    IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
    IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
    Jumbo Frames
    9018 bytes
    Ports
    24 x RJ45 + 4 x SFP
    Speed
    10/100/1000Mbps + 10 Gigabit
    MAC Address Table
    8K
    Security
    UL 60950-1, Second Edition
    CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, Second Edition
    TUV/GS to EN 60950-1, Second Edition
    CB to IEC 60950-1 Second Edition with all country deviations
    CE Marking
    NOM (through partners and distributors)
    PoE
    No
    SNMP
    Yes
    QoS
    Yes
    LACP
    Yes
    Layer
    Support 2
    Module Support
    Yes
    VLAN Support
    Yes
    Power
    100 to 240 VAC, 1 to 0.5 A, 50 to 60Hz
    Dimensions
    1.75 x 17.5 x 11.8 in / 4.5 x 44.5 x 29.9 cm
    Weight
    10.00 lbs. / 4.50 kg
    Humidity
    10% - 95%, Non-condensing

    Features

    Features
    24 Ethernet 10/100/1000 ports
    4 1 Gigabit Ethernet SFP uplink ports
    Optional Cisco FlexStack stacking support
    LAN Base image
  • نظرات سیسکو Cisco - سوئیچ شبکه Ethernet Switch - WS-C2960S-24TS-L

    لطفاً برای درج نظر در صورتی که عضو هستید با استفاده از بخش ورود به سیستم در ستون سمت چپ وارد سایت شوید، در غیر این صورت عضو شوید.


کالاهای مرتبط
1
‌اخبار مرتبط با گروه کالا